wnętrza

Drewniane podłogi

wiślany mokotów

Projekt mieszkania w Warszawie na Wiślanym Mokotowie zakładał stworzenie dla Klientów przestrzeni nowoczesnej, pełnej elegancji i pozostającej w duchu minimalizmu. Strefa dzienna jest w całości podporządkowana palecie naturalnych, ziemistych kolorów i materiałów. Kompozycja brązów, szarości oraz antracytu uzupełniona jest akcentami ciemnej zieleni. Piękne drewniane podłogi, na których znalazł się parkiet układany w „jodełkę węgierską”, na ścianach i zabudowach meblowych dominują elementy fornirowane, a w kuchni użyte zostały blaty z naturalnego kamienia. Design uzupełniony został o zestaw różnego typu rozwiązań inteligentnego domu – sterujących oświetleniem, dźwiękiem, dostępem światła słonecznego. Znalazło się też miejsce na gadżety takie jak system oświetlenia magnetycznego w kuchni, który umożliwia dowolną aranżację punktów świetlnych.

SLAB studio architektoniczne architektura wnetrz projekt wislany mokotow drewniane podlogi 7

Sypialnia to kontynuacja rozwiązań projektowych z części dziennej, czyli ciepłych tonacji kolorystycznych, naturalnych materiałów oraz rozwiązań inteligentnych – między innymi sterujących oświetleniem pomieszczenia.
Odstępstwo od powyższych reguł stanowi główna łazienka. Przyjęła ona wyraźnie chłodniejszą kolorystykę, między innymi za sprawą charakterystycznych płytek o metalicznej fakturze. Aby optycznie powiększyć przestrzeń łazienki zastosowaliśmy duże powierzchnie luster, które w połączeniu z użytym oświetleniem dają efekt nieskończonej głębi.

Projekt zrealizowany.

Projekt: 2021  Powierzchnia: 65m2

SLAB studio architektoniczne architektura wnetrz projekt wislany mokotow drewniane podlogi 5

Galeria projektu

zobacz więcej