o nas

_slab_ Studio architektoniczne

Studio architektoniczne _slab_ powstało jako połączenie sił dwóch doświadczonych projektantów, pasjonatów architektury: Marcina Śliwińskiego oraz Łukasza Ługowskiego. Każdy z nas specjalizuje się w innym aspekcie ogromnej dziedziny jaką jest architektura – Marcin w architekturze wnętrz, Łukasz w projektowaniu budynków. Dzięki naszej połączonej wiedzy, doświadczeniu i kreatywności jesteśmy w stanie tworzyć atrakcyjne, funkcjonalne i kompleksowe rozwiązania projektowe, które są powodem satysfakcji nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Ponad 12 lat aktywności zawodowej każdego z nas oraz dziesiątki zróżnicowanych projektów, opracowanych w ramach zleceń prywatnych oraz we współpracy z prestiżowymi wrocławskimi i warszawskimi pracowniami; publikacje branżowe oraz nagrody i wyróżnienia w konkursach architektonicznych stanowią solidny bagaż doświadczeń oraz zapewniają profesjonalną współpracę z Klientem na każdym etapie prac projektowych.

slab marcin sliwinski

Marcin

Śliwiński

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Białostockiej.

Wykwalifikowany architekt pasjonujący się architekturą wnętrz – domów i mieszkań, pomieszczeń biurowych i lokali użyteczności publicznej. Projektant mebli dopasowanych do potrzeb klienta. Grafik projektujący fotorealistyczne wizualizacje wnętrz – liczne kursy i certyfikaty m.in. „Corona Certified User”, „M4G Visuall Masterclass”.

slab lukasz lugowski

Łukasz

Ługowski

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Doświadczony projektant specjalizujący się w architekturze mieszkaniowej – domach i rezydencjach oraz osiedlach mieszkaniowych i inwestycjach publicznych. Posiada uprawnienia projektowe w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń nr 66/DSOKK/2016 oraz wpis na listę Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego nr 2490/17/U/C.

Jest również członkiem Koła Architektów w ramach Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Nagrody

i publikacje

„Współpraca z architektami cechowała się komunikatywnością i pełnym zaangażowaniem w zlecone przedsięwzięcie. Prace projektowe oraz nadzory zostały wykonane terminowo oraz z należytą starannością.

 

Działając w imieniu Spółki Idea Getin Leasing S.A., mamy przyjemność polecić architektów Pana Łukasza Ługowskiego oraz Pana Marcina Śliwińskiego jako niezawodnych, doświadczonych i w pełni odpowiedzialnych projektantów.”

Wiceprezes Zarządu

Grzegorz Dziok

Członek Zarządu

Lech Stabiszewski