wnętrza

salon samochodowy

Showroom Idea Getin Leasing

Projekt showroomu samochodów marek premium i luksusowych dla Idea Getin Leasing powstał w istniejącej hali przemysłowej w podwrocławskich Pietrzykowicach. Nadrzędną cechą showroomu jest jego modułowość, łatwość oraz szybkość montażu i demontażu. Projekt spaja elegancką architekturę wnętrz z industrialną otoczką w postaci hali, w której showroom będzie się znajdować.

Wnętrze przemyślane jest tak aby dawać Klientowi poczucie, że przedmiotem zakupu nie jest tylko produkt premium w postaci samochodu, ale również oferowana usługa i z tym związane otoczenie ma taki sam charakter.

SLAB studio architektoniczne architektura wnetrz projekt showroom idea getin leasing salon samochodowy 16

W architekturze showroomu dominują czerń oraz drewno uzupełnione akcentami naturalnej zieleni. Cała kompozycja sprawiać ma wrażenie ciepła, luksusu oraz elegancji. Wspomniana wcześniej modułowość związana jest z kwestią mobilnego charakteru showroomu, który swoją prostotą i łatwością montażu dostosowywać się może do potencjalnie różnych miejsc, w których miałby się znajdować.

Ponadto elementy użyte w projekcie, dzięki swojej konstrukcji dają możliwość ich montażu każdej ekipie posiadającej podstawowe kwalifikacje. Showroom dzięki dostarczonej dokumentacji będzie można zmontować lub zdemontować w czasie nie dłuższym niż szacunkowo dwa do trzech tygodni.

Sesja zdjęciowa: Stan Zajączkowski Photo
Projekt: 2019  Powierzchnia: 750m2
SLAB studio architektoniczne architektura wnetrz projekt showroom idea getin leasing salon samochodowy 5

Galeria projektu

zobacz więcej