wnętrza

Chotomów

Projekt wnętrz domu w Chotomowie wykonany został dla małżeństwa z dwójką dzieci, którzy na stałe, do momentu ukończenia projektu, mieszkają we Francji. Taki punkt wyjścia sprawił, że cały projekt uzgadniany był zdalnie – przez wideokonferencje oraz drogą mailową. Dodatkowo Inwestorom zależało aby projekt objęty był pełnym nadzorem oraz wykonany pod klucz.

Chotomów - parter

Zgodnie z upodobaniami Klientów wnętrza zaprojektowane zostały w
skandynawskiej stylistyce z użyciem dużej ilości jasnych kolorów,
jasnego drewna oraz akcentów kolorystycznych wzmocnionych elementami w
kolorze szarym. Aby uwydatnić ciepły i przyjazny klimat wnętrza w
projekcie użyte zostały duże ilości jasnych tkanin oraz miękkich
materiałów obiciowych.

Chotomów - parter

Szczególnym wymaganiem Inwestorów był wysoki blat barowy w kuchni, który w razie potrzeby ma możliwość złożenia co pozwala na rozłożenie stołu jadalnianego dla większej liczby osób.

W bardzo jasnej sypialni zwracają na siebie uwagę drewniane żyletki oraz zabudowa stolarska pod telewizor z motywem szewronu.

Chotomów - piętro

Wymagającym pomieszczeniem była łazienka dla dzieci, w której zależało nam na uniknięciu banalnego, sztampowego podejścia do projektowania przestrzeni dla młodych użytkowników.

Aby to osiągnąć, zdecydowaliśmy się zastosować kilka subtelnych rozwiązań: między innymi motyw płytek z geometrycznym wzorem, który może wzbudzać ciekawość u dzieci oraz stymulować wzrok, uchwyty do szafek z motywem wielkiego guzika oraz pastelowymi i drewnianymi frontami.

Ważnym dla Inwestorów miejscem był również hol wraz z klatką schodową, który pełni funkcję galerii zdjęć rodziny.

Projekt znajduje się w trakcie realizacji.

Projekt: 2020  Powierzchnia: 160m2

Chotomów - piętro

Galeria projektu

zobacz więcej