architektura

twin barn

Twin Barn to dom w stylistyce nowoczesnej stodoły, który zaprojektowaliśmy na lubelszczyźnie. Naszym głównym założeniem było zaprojektowanie spójnej, czytelnej architektury zarówno pod kątem formalnym jak i funkcjonalnym. Tak pojawił się pomysł na dom z dwóch niemal bliźniaczych brył, które połączone zostały szklanym łącznikiem z widokiem na zielone patio. Rozbicie budynku na dwie niezależne bryły pozwoliło uzyskać idealne strefowanie przestrzeni. W jednej ze “stodół” znajdują się wszystkie pomieszczenia prywatne – sypialnie, łazienki, gabinet, pomieszczenie fitness i sauna. Druga “stodoła” to strefa dzienna z salonem, kuchnią i jadalnią otwarta na przestronny taras oraz basen. 

W projekcie Twin Barn klasyczna forma domu stodoły łączy się z nowoczesnym minimalizmem. Cały budynek pokryty jest cegłą klinkierową uzupełnioną o charakterystyczne drewniane „żyletki” oraz listwę świetlną ukrytą w boniowaniu podkreślającym horyzontalność brył.

Znając podstawowe wytyczne dotyczące programu funkcjonalnego, metrażu domu oraz preferowaną stylistykę dostaliśmy od klientów kredyt zaufania, który zaprocentował pełną akceptacją przygotowanego projektu.

Projekt w trakcie realizacji.

Projekt: 2021 Powierzchnia: 360m2

Galeria projektu

zobacz więcej